Alegratka york

      2 komentarze do Alegratka york

Ostatnio przeglądałam yorki na alegratka i doszłam do wniosku, że każdy ma w sobie coś, co sprawia że chciałabym go mieć. W jaki sposób dokonać wyboru, bo już sama nie wiem?

York Cziko - właściciel Małgorzata (zdjęcie nie dotyczy treści)

York Cziko – właściciel Małgorzata (zdjęcie nie dotyczy treści)

Musisz po prostu dowiedzieć się jakie są to yorki, a już na pewno zauważyłaś, że na alegratka są różne psy. Następnie ustal na czym ci zależy. Czy chcesz yorka z rodowodem czy bez, suczkę czy psa, czy ma to być szczeniak czy może być dorosły. Możesz też wybierać na podstawie regionu, to znaczy szukać tylko tych ogłoszeń, które pochodzą z twojej okolicy. Może któryś york będzie miał w sobie coś szczególnego.

2 thoughts on “Alegratka york

  1. Martyna

    To jest bardzo duży portal i można tam znaleźć bardzo dużo ogłoszeń w ogóle o sprzedaży psów. Na pewno, jednak trzeba po prostu podejść do takiego zakupu Yorka, jak by się kupowało go od hodowcy, czyli do istotnych informacji, które trzeba uzyskać oprócz tego, że przeczyta się ogłoszenie alegratka york to przede wszystkim informacje o zdrowiu takiego psa. Warto jest skontaktować się z właścicielem telefonicznie, bo pozwala na ustalenie, choćby możliwości wizyty u niego i zobaczenia psa, zapoznania się z nim.

    Reply
  2. Przygarniemy Yorka

    Szukam- przygarniemy do mojej rodziny Yorka mamy już sunie Muszkę jest przez wszystkich bardzo kochana chcemy zaopiekować się jeszcze jednym aby nasza muszka miała towarzystwo do wspólnego wylegiwania się na kanapie i do wspólnych zabaw i spacerów. Z ochotą przygarniemy pieska yorka lub za nie duże pieniądze do 200 zł. W Podkarpackim.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *