Allegro psy yorki

      1 komentarz do Allegro psy yorki

Chce sprzedać psa yorka na Allegro, tylko tak się zastanawiam czy to dobry pomysł. Bo zwierzę na allegro, jakoś średnio mi się to widzi. Co o tym myślicie?

Tiger i Lolesław - właściciel Daniel

Tiger i Lolesław – właściciel Daniel

Nie ma nic złego w sprzedawaniu yorków na Allegro. Przecież to tylko ogłoszenie. Nikomu nie wyślesz swojego yorka w kopercie, ani kartonie. Ogłoszenie w takich sytuacjach jest tylko informacją o chęci sprzedania psa. Jak zajrzysz na allegro to zobaczysz, ze jest mnóstwo takich ogłoszeń i ludzie sprzedają tam nie tylko yorki, a też inne psy.

1 thought on “Allegro psy yorki

  1. Martyna

    Jest sporo ogłoszeń właśnie dotyczących Yorków na sprzedaż na allegro, więc wcale nie jest to dziwne, by sprzedawać również za pośrednictwem tej strony Yorka. Jest nawet kategoria allegro psy yorki, więc taka sprzedaż odbywa się już od dłuższego czasu. Z drugiej strony nie warto decydować się jedynie na allegro, bo znalezienie chętnych jedynie przez ten portal może być utrudnione. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z kilku portali z ogłoszeniami a przynajmniej tych największych, co przyśpiesza sprzedaż.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *