Allegro yorki miniaturki

      1 komentarz do Allegro yorki miniaturki
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Na allegro są yorki miniaturki. Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem czy to jednak nie zbyt mały piesek. Może powinnam kupić normalnego yorka to będzie robił większe wrażenie?

Yorkshire Terrier Fifi

Yorkshire Terrier Fifi

Mini yorki czy miniaturki to pieski raczej słabe, wymagające opieki. Normalny york jest nieco większy, silniejszy. Na allegro są różne psy, a tak naprawdę nazwa miniaturka york czy odwrotnie to tylko chwyt marketingowy. Jest to zwyczajnie niewyrośnięty york, dlatego może mieć na przykład problemy zdrowotne. Ale z drugiej strony jest taki pocieszny, malutki, jak maskotka.

1 thought on “Allegro yorki miniaturki

  1. Psia Kość

    Na allegro widziałam ostatnio yorki miniaturki. Nie wiem czy to jest realne, ale były one czarne. Czy to możliwe, że były to yorki a nie jakieś mieszańce? Tak się nad tym zastanawiam, bo naprawdę wyglądały jak yorki. Chociaż były to szczeniaki, ale tak patrzyłam. Naprawdę śliczne były. Nawet się zastanawiałam nad tym czy by czasem sobie nie sprawić jeszcze jednego takiego psiaka, ale później zrezygnowałam. Do tej pory za yorki uznawałam tylko I wyłącznie srebrne I złote. No ale jak widać człowiek się uczy przez całe życie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *