Białe yorki

      1 komentarz do Białe yorki

Podobają mi się białe yorki. Moja sąsiadka ma takiego. Jest prześliczny. Tylko ciągle trafiam na te standardowe, dużo czarnego i brązowego, a to nie w moim typie. Czy mam w ogóle szansę na białego yorka?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Nikt ci nie odpowie na to pytanie konkretnie i nie znajdziesz konkretnych wskazówek gdzie go szukać. Po prostu musisz zapoznać się z ogłoszeniami i ciągle szukać tego wymarzonego. Trafiają się ogłoszenia w których ofertę stanowią właśnie białe yorki, bo sam takie widziałem, ale czasem pochodzą one z odległych regionów.

1 thought on “Białe yorki

  1. Rodny83

    Z tego co czytałam to są białe yorki, ale są bardzo rzadkie. Chociaż tak naprawdę nigdy nie widziałam go nawet na zdjęciu, więc może to być mit albo jakaś mieszanka, która tylko przypomina yorka. Jednak osobiście nie inwestowałabym w takie zwierzę pieniędzy. Nie są one uznane przez FCI. Pamiętajcie, że uznane oficjalnie są tylko trzy maści, a biała się do nich nie zalicza. Z resztą nawet nie mogę sobie wyobrazić takiego białego psa. To musi być okropne. Przecież cała uroda tych piesków kryje się pod ich srebrnym, złotym włosiem.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *