Brakuje nam towarzystwa…

      Brak komentarzy do Brakuje nam towarzystwa…

Brakuje nam towarzystwa i stwierdziliśmy, że idealnym dla nas towarzyszem powinien być pies. Jednak czy wiemy dokładnie jaki nas interesuje? Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, powinniśmy poznać kilka ras i wybrać te, które nas najbardziej interesują. Ja spróbuje zaprezentować yorki.

Zapewne chcemy się dowiedzieć dla kogo są to idealne psy. Ich potencjalny właściciel musi być osobą cierpliwą, gdyż rasa ta wykazuje skłonność do nieposłuszeństwa. Kolejną cechą, która powinna charakteryzować idealnego właściciela jest zamiłowanie do aktywności fizycznej. Wbrew pozorom yorki są bardzo aktywnymi psami i potrzebują długich spacerów lub też odpowiedniego zajęcia w trakcie pobytu w domu. Nie zapominajmy, że są to również psy delikatne. W związku z tym potrzebują naprawdę troskliwego i odpowiedzialnego opiekuna.

Jak widzimy yorkshire terrier to rasa psów dla osób, które będą chciały im poświęcić dużą część ze swojego wolnego czasu. Ponadto powinny zadbać również o to, by psy te czuły się przy nich bezpiecznie i komfortowo.

Więcej: york miniaturka, york biewer, yorki miniaturki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *