Być odpowiedzialnym właścicielem…

      Brak komentarzy do Być odpowiedzialnym właścicielem…

Chcemy być odpowiedzialnym właścicielem i doszliśmy do wniosku, że rozpoczniemy od odpowiedniego karmienia. Jest kilka produktów żywieniowych, których absolutnie nie powinniśmy podawać naszym psom do zjedzenia. Jakie to są zaprezentuje poniżej.

Przy posiadaniu psów tak malutkich, jak yorki musimy dbać o wielkość podawanych produktów do zjedzenia. Ich szczeka uniemożliwia spożywanie pokarmów o dużych rozmiarach. Musimy pamiętać, by nigdy w życiu nie karmić naszego psa czekoladą i potrawami, które zawierają w swoim składzie kakao. Niestety szkodzi ono psom. Oczywiście potrawy dla psów nie powinny być zbyt tłuste, gdyż może skończyć się to problemami żołądkowymi. Nie podawajmy kości drobiowych, ponieważ są kruche i mogą łamać się na ostre i niebezpieczne dla jelit kawałki. Przebicie jelita może skończyć się nawet w skrajnych przypadkach śmiercią psa, dlatego uważajmy na ten fakt.

Dbając o nasze yorki, stosujmy się do powyższych zasad. Pomoże nam to dbać o ich zdrowie oraz zachować je przez długie lata.

Więcej: york miniaturka cena, york kraków, mały york

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *