Chcemy kupić yorka…

      Brak komentarzy do Chcemy kupić yorka…
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kiedy już wiemy, że chcemy zakupić Yorka, to musimy zapoznać się z kilkoma hodowlami. Nie możemy podejmować tej wiążącej nas na cale życie decyzji zbyt pochopnie. Od tego będzie zależeć życie tego małego pieska, który zostanie naszym pupilem. Jakie są hodowle oferujące yorki oraz jak kształtują się ceny za psa z rodowodem dowiemy się w dalszej części.

Obecnie hodowli jest bardzo dużo na rynku polskim. Jednakże my szukajmy takiej, w której będziemy mogli osobiście obejrzeć rodziców psa oraz jego samego tuż po urodzeniu. Nie decydujmy się na zakup pieska z hodowli oddalonej o kilkaset km, ponieważ będzie to kolidowało z poszczególnymi etapami zakupu psa. Yorki możemy zakupić w cenach kształtujących się w granicach do kilku tysięcy (złoty). Oczywiście cały czas mam na myśli hodowle profesjonalne, a nie takie, które oferują psy bez rodowodu za kilkaset złoty.

Yorki w pewnym czasie były psami bardzo popularnymi, przez co liczba hodowli się powiększyła. Sprzyja to osobistemu kontaktowi z hodowcą oraz dokładnemu zapoznaniu się z przodkami naszego przyszłego pupila.

Warto przeczytać: nasze forum dyskusyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *