Co jedzą yorki

      1 komentarz do Co jedzą yorki

Niedługo kupię yorka, bo już mam szczegóły dogadane z rodzicami, ale zanim to nastąpi, chce zgłębić wiedzę w tym temacie. A więc co takiego jedzą yorki?

Lucy i Kisielek - właściciel Wiktoria

Lucy i Kisielek – właściciel Wiktoria

Yorki mogą jeść różnego rodzaju mięso, a nawet filetowane ryby. Zjedzą ryż, makaron, kasze, niektóre warzywa i owoce. Poza tym w sklepach znajdziesz również masę różnych karm przeznaczonych dla psów tej rasy. One najczęściej zawierają wszystkie wartości jakich psy te potrzebują. Największy wybór będzie w internecie, więc może tam zacznij szukać.

1 thought on “Co jedzą yorki

  1. Martyna

    W przypadku Yorków dobrym rozwiązaniem jest postawienie na karmy, które są pełnowartościowe i pozwalają zapewnić jedzenie, które jest odpowiednio zbilansowane. Warto jest sprawdzić nie tylko co jedzą yorki, ale również czego nie powinny jeść. Na pewno Yorki nie powinny być karmione wyłącznie mięsem, ale wskazane jest podawanie im również właśnie ryb, ale również ryżu. Natomiast dobrze dobrana karma to znaczne ułatwienie, żeby móc odpowiednio oraz regularnie karmić Yorka pełnowartościowym pokarmem.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *