Dorosły york

      1 komentarz do Dorosły york

Mam dorosłego yorka, ale nie mogę dłużej się nim zajmować. Myślałam żeby oddać go do schroniska, może tam znajdzie kiedyś nowego właściciela. Co o tym myślicie?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Oddanie do schroniska to nie zawsze dobry pomysł chociażby z tego powodu, że trzeba za to zapłacić, poza tym chyba orientujesz się jak jest w schroniskach. Są biedne, nie mają na jedzenie, ciężko o odpowiednią pielęgnacje itd. York to nie zwykły podwórkowy pies, potrzebuje do szczęścia warunków. Lepiej zamieść ogłoszenie w internecie że oddasz yorka albo sprzedasz za niską cenę.

1 thought on “Dorosły york

  1. Brat Oliwier

    Mój dorosły york sika w domu. Czy to normalne jest? Dostałam tego psa niedawno od znajomej znajomej. Jednak nikt nie uprzedził mnie, że mogę się takiego czegoś spodziewać. Żeby czegoś takiego psa nie nauczyć? No to już jest przesada. I co ja teraz zrobię z takim psem? Da się dorosłego już psa wychować jakoś I sprawić, żeby nie sikał wszędzie tylko, żeby poczekał na spacer? Dochodzi do takich paradoksów, że wychodzę z nim, chodzę pół godziny I nic – ani się nie wysika, a jak przychodzę do domu to od razu sika na dywan.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *