Fryzury york

      1 komentarz do Fryzury york

Mój york już troszeczkę urósł i doszłam do wniosku, że mogłabym mu w końcu robić fryzury. Tylko zastanawiam się pomiędzy gumkami do włosów a klamerkami. Co będzie lepsze?

York Klaudii

York Klaudii

Jeżeli chodzi o yorki, to nie mają szczególnych oczekiwań co do fryzur, a gumki i klamerki nie robią im żadnej różnicy. Fajnie jest zrobić coś z grzywką, która jest długa i opada na oczy. Jednak czy użyjesz gumki czy klamerki to już twoja sprawa. We wszystkim yorkowi będzie do twarzy. A ciekawe propozycje fryzur znajdziesz w internecie, musisz tylko dobrze poszukać chociażby w grafice. Na pewno znajdziesz coś ciekawego.

1 thought on “Fryzury york

  1. Martyna

    Zanim się zacznie robić fryzury warto właśnie przejrzeć informacje na ten temat. Jest wiele ciekawych propozycji, które będą zapewniały Yorkowi wygodę. Większość osób robi właśnie tak, żeby coś zrobić z grzywką, która bywa przeszkodą dla psa i może przeszkadzać psu. Jednak fryzury york mogą być znacznie bardziej ciekawe. Natomiast według mnie gumki bywają nieco bardziej bezpieczne, ale klamerki jeśli zostaną dobrze wybrane również mogą być wygodne, ale najważniejsze by były dla psa bezpieczne, czyli nie zrobiły mu krzywdy.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *