Hodowla psów york

      1 komentarz do Hodowla psów york
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

Myślę o tym, żeby rozpocząć hodowlę psów yorków, ale tak na poważnie. Chciałabym mieć chociaż jednego konkretnego, żeby na przykład jeździć z nim na wystawy. Jak myślicie czy to duże wyzwanie dla kogoś, kto nigdy nie miał psa ani innego zwierzaka?

Yorkshire terrier Timuś

Yorkshire terrier Timuś

York, który ma prezentować się na wystawach wymaga stałej pielęgnacji. Musi spełnić określone wymagania i standardy. Będziesz musiała poświecić mu sporo czasu. Jeżeli nie miałaś żadnego psa no to będziesz się wszystkiego uczyć. Może to być dość trudne, ale realne, będzie to wyzwanie, ale jeżeli bardzo chcesz, to może ci się udać.

1 thought on “Hodowla psów york

  1. Yorku1979

    Bardzo interesuje mnie hodowla psów york, bo sama zastanawiam się nad jej założeniem. Mam pięć takich piesków, jeżdżę z nimi na wystawy. Są całym moim życiem. Chciałabym otworzyć jakąś oficjalną hodowlę, ale za bardzo nie wiem co robić. Nie wiem jakie formalności muszę załatwić żeby móc prowadzić taką hodowlę. Proszę wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pojęcie na ten temat, aby mi cokolwiek podpowiedzieli. Czekam na wszystkie porady. Chciałabym, aby moja hodowla należała I została uznana przez Związek Kynologiczny.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *