Ile kosztuje york miniaturka

      2 komentarze do Ile kosztuje york miniaturka
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Ostatnio oglądałam zdjęcia yorków miniaturek i strasznie mi się spodobały. Nawet zastanawiałam się nad tym żeby takiego kupić. Wiecie ile taki może kosztować?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Takiego miniaturkę kupisz już za około pięćset złotych, ale też są dużo droższe. Sama poważnie zastanawiałam się nad zakupem, ale jednak dla mnie za drogi, a później trzeba jeszcze te wszystkie karmy, kosmetyki i zajmować się. Jak dla mnie to trochę za droga inwestycja. Dlatego dałam sobie z tym spokój, ale moja znajoma ma takiego, więc czasem mogę wyjść na spacer, pobawić się.

2 thoughts on “Ile kosztuje york miniaturka

 1. Milutka

  Proszę o wszystkie informacje na temat tego ile kosztuje york miniaturka. Chciałabym kupić córce, ale nie wiem na jaką kwotę się przygotować. Nie chcemy psa dużego, nie mamy także zamiaru jeździć z nim na wystawy, bo się na tym po prostu nie znamy. Chcemy tego psa rekreacyjnie I żeby nauczyć córki opieki nad inną istotą. Jest wrażliwą dziewczynką I na pewno sobie poradzi z psem. My jej oczywiście pomożemy. Proszę o informacje o cenach orientacyjnych. Od czego zależą ceny też o takie informacje proszę.

  Reply
  1. Millenka

   Nie ma czegos takiego, jak york miniaturka. York to nie krewetka! Jest wzorzec rasy 2-3,5 kg. Jeżeli wazy mniej to efekt pseudo-hodowoli lub hodowania z storzyszeniach powstałych po 2012 po to, aby hodowac psy bez rodowodow. NIE KUPUJE SIE TAKICH PIESKOW. Wspomaga się oszustow i szkodzi zwierzakom. Psy tylko z ZWKP!!!!

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *