Ile żyje york

      2 komentarze do Ile żyje york
Click to rate this post!
[Total: 11 Average: 3.3]

Lubię psy i szybko się do nich przyzwyczajam, a z kolei trudno mi się z nimi rozstać. Chciałabym kupić yorka, ale ile taki pies może spokojnie pożyć?

yorki

Alex, troszkę ponad roczek – właściciel Ada

Trudno jest podać konkretny czas życia yorka, ponieważ wpływ na to może mieć wiele czynników, jak np. sposób żywienia, pielęgnacja i podobne rzeczy. Przeciętnie york może żyć nawet 17 lat, może nawet nieco dłużej. Ale musisz wiedzieć, że jeżeli będziesz o niego źle dbać, albo jeżeli zachoruje, to czas ten może znacznie się skrócić. Są przecież różne sytuacje.

2 thoughts on “Ile żyje york

  1. Martyna

    Niestety tak samo jak w przypadku ludzi, tak samo i w przypadku psów bardzo trudno jest ustalić ile będzie żył. Wiele osób podaje takie maksymalne okresy życia psa, ale niestety nawet doskonałe karmienie i dbanie o psa wcale nie zapewnia tego, że nie będzie on miał pewnych skłonności do chorób, które jego życie mogą skrócić. Właściwie na pytanie ile żyje york to można podać, że około piętnastu lat York powinien przeżyć, ale z drugiej strony jest to bardzo jednostkowe i niestety nikt nie zapewni, że York właśnie tyle przeżyje.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *