Imiona dla psów york

      1 komentarz do Imiona dla psów york

Zastanawiam się jakie imię dać swojemu yorkowi, którego niebawem będę miał w domu. Chce by było krótkie i łatwe. Jak można nazwać yorka?

Yorkshire Terrier Kira - właściciel Kajunia

Yorkshire Terrier Kira – właściciel Kajunia

Jeżeli zajrzysz do internetu, na fora o yorkach to zauważysz, że imina te są naprawdę różne. Każdy nadaje takie jakie mu się podoba. Zdarzają się nawet ludzkie. Jednym z popularnych jest na przykład Abi. Jak dla mnie całkiem fajne. Ale to już indywidualna kwestia gustu. W rzeczywistości rasa nie ma wielkiego znaczenia jeżeli chodzi o wybór imienia. Choć powinna być delikatna i subtelna, jakie z pozoru są yorki.

1 thought on “Imiona dla psów york

  1. Martyna

    Psa każdej rasy można nazwać niemal dowolnie. Warto wybierać takie imiona, które nie tylko będą się nam podobały, ale również mogą być łatwiejsze do zapamiętania dla samych psów. Najlepiej gdyby takie imię było dźwięczne oraz krótkie. Zawsze można poczytać o tym, jakie imiona dla psów york a teraz jest naprawdę w Internecie sporo informacji pisanych przez osoby, które mają Yorki czy zajmują się hodowlą Yorków i na takich stronach można znaleźć wiele ciekawych imion, ale wybór zawsze należy do opiekuna.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *