Jeżeli jesteśmy zdecydowani…

      Brak komentarzy do Jeżeli jesteśmy zdecydowani…
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jeżeli jesteśmy zdecydowani, aby zakupić psa, musimy wiedzieć, jak powinniśmy go karmić. Musimy się zapoznać z podstawowymi zasadami dla każdej interesującej rasy. Niestety są one inne dla przedstawicieli różnych ras jak yorki czy bernardyny.

W przypadku tych malutkich piesków, karmienie musi odbywać się zgodnie z zasadami, które za moment przedstawię. Pierwsza to fakt, iż pokarm musi być odpowiednich rozmiarów. Niestety yorki mają małe zęby oraz szczękę, przez co nie poradzą sobie z produktami dużych rozmiarów. Pamiętajmy również, by nasz pupil miał stały dostęp do świeżej i czystej wody. O tym, że jedzenie powinno być również świeże nie wspominam, gdyż uznaję to za oczywiste.

Odpowiednio wcześnie musimy zdecydować, czy będziemy naszego psa karmić suchą karmą, czy może zdecydujemy się na samodzielne gotowanie. Wszelkie zmiany w żywieniu wprowadzajmy powoli i stopniowo, aby nie doszło do problemów z przewodem pokarmowym psa. Jeżeli będziemy stosować się do tych rad, to bez problemu nasz pies długo zachowa zdrowie.

Więcej: yorki szczeniaki, yorkshire terrier cena, yorkshire terrier biewer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *