Oddam yorki

      5 komentarzy do Oddam yorki

Oddam swoje dwa yorki, które pojawiły się na świcie całkiem niedawno. Nie chce ich bo nie mam miejsca w domu. Nie chce też się na nich wzbogacać. Potrzebuję tylko rady co z nimi zrobić, komu zaoferować?

Yorkshire Terrier Fifi

Yorkshire Terrier Fifi

Zaoferuj po prostu ludziom. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ilu ludzi chciałoby takiego yorka za darmo. Musisz tylko do nich dotrzeć, a lepszego sposobu nie ma jak dodanie na przykład ogłoszenia w internecie, w wybranym i popularnym serwisie. Dużo jest darmowych serwisów więc nie wykosztujesz się, a na tym zyskasz. Zdjęcie dodane do pytania nie dotyczy treści.

5 thoughts on “Oddam yorki

 1. Karolina

  Czy ogłoszenie dotyczące piesków jest aktualne? Jeśli tak proszę o kontakt na e-mail XXX (poprawiła redakcja) z nr tel to oddzwonie. I informacje z jakiego miasta są psiaki. Pozdrawiam

  Reply
  1. Damian Post author

   Hej Karolina. Kontaktowałem się (poprzez e-mail) z osobą, która napisała treść i dostałem odpowiedź, że nieaktualne.

   Reply
 2. Malwinka12

  Niestety, myślałam że ten dzień nigdy nie nastanie, ale muszę to zrobić, umieścić ogłoszenie – oddam yorki. Mam dwa przepiękne yorki. Jednak zachorowałam I nie mogę się nimi dalej opiekować. Nie mogę wychodzić z domu, a ile można gonić dzieci żeby z nim wychodziły, tym bardziej że dzieci nie mieszkają już ze mną. Opieka nad nimi byłaby dla mnie zbyt ciężka. Oba yorki są srebrne. To psy. Są naprawdę zadbane. Jednak wolałabym oddać je oba do jednej rodziny. Nie chciałabym jednak ich rozdzielać, bo nie wiem jak to zniosą.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *