Pies rasy york

      1 komentarz do Pies rasy york
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

York mojego kumpla jest strasznie denerwujący. Szczeka, gryzie co popadnie. Trzeba po prostu na niego uważać, bo może nawet skaleczyć. Czy wszystkie są czy tylko ten jest taki dziwaczny?

yorki

Z reguły psy rasy york są bardzo łagodne i bezpieczne nawet dla dzieci. Ale jak się zaniedbuje tresurę od maleńkości to niech się nie dziwi. Zaniedbane psy pod tym względem są nieznośne i rzadko można coś z nimi później zrobić. Dlatego jeżeli byś na przykład chciał kupić yorka, to od szczeniaka musisz uczyć go dobrych manier. To jedyne wyjście, bo później wychodzi to co jest w przypadku psa twojego kumpla.

1 thought on “Pies rasy york

  1. Martyna

    Wiele osób po prostu nie sprawdza informacji o tym, jak dana rasa psów się zachowuje lub może zachowywać, gdy pies nie jest odpowiednio hodowany już od małego. W takim przypadku szczególnie pies rasy york może nabrać bardzo negatywnych cech charakteru i zachowania, które potem gdy jest dorosły trudno zmienić. Jednak warto po prostu spróbować negatywne zachowania psa zmienić, co jest możliwe, ale trzeba po prostu poszukać informacji pisanych przez doświadczonych treserów lub oddać psa do tresowania.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *