Pies york miniaturka

      1 komentarz do Pies york miniaturka

Chciałam zapytać jaki tak naprawdę jest pies york miniaturka? Podoba mi się ale mam małe i ciasne mieszkanie. Nie wiem czy będzie mu w nim dobrze.

Maki (5 lat) - właściciel Ania.

Maki (5 lat) – właściciel Ania.

No musisz wiedzieć, że yorki miniaturki choć są naprawdę małymi pieskami, to jednak bywają bardzo aktywne, uwielbiają ruch. Myślę że ciasne mieszkanie nie będzie zbyt duża przeszkodą dla yorka, ale musisz często wychodzić z nim na spacery, żeby w ogóle gdzieś mógł się wybiegać. Tego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania i dobrego samopoczucia, więc musisz mieć to na uwadze.

1 thought on “Pies york miniaturka

  1. Martyna

    Yorki to bardzo energetyczne psy i potrzebują się wybiegać a po mieszkaniu to mogą biegać i biegać, szczególnie jak są małe to rozpiera ich energia. Jeśli mieszkanie jest bardzo małe to może to przeszkadzać również opiekunom, że pies york miniaturka będzie wszędobylski, ale jeśli się do tego człowiek przygotuje i na taką sytuację nastawi to nie ma z tym większego problemu. Nie ma znaczenia czy mieszkanie będzie bardzo duże, bo i tak z Yorkiem trzeba bardzo regularnie wychodzić na zewnątrz domu by mógł wybiegać się.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *