Pieski yorki miniaturki

      1 komentarz do Pieski yorki miniaturki

Podobają mi się pieski yorki miniaturki tylko zastanawiam się, czy taki mini york nie będzie sprawiał zbyt dużego kłopotu?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Zależy co masz na myśli, bo ogólnie yorki są wesołe, energiczne, bardzo aktywne to znaczy że chętnie biegają po mieszkaniu, bawią się, towarzyszą opiekunowi i dzieciom jeżeli z takimi mieszkają. Na pewno takiego yorka wszędzie będzie pełno. A przy tym musisz się nim odpowiednio zająć, to znaczy pielęgnacja, karmienie, spacery. Ale to chyba jak każdy inny pies. Yorki to po prostu psy, więc nie trudno się domyślić jakie kłopoty mogą sprawiać.

1 thought on “Pieski yorki miniaturki

  1. Olsztynek

    Jakie są pieski yorki miniaturki? Zastanawiam się nad zakupem takiego maleństwa. Są naprawdę słodkie, ale nie wiem czego mogę się po nich spodziewać. Nie wiem tak naprawdę jak sie nimi zająć, bo słyszałam że takie małe pieski bardzo często chorują. Nie chciałabym popełniać jakiś błędów I żeby później pies przeze mnie cierpiał jeszcze, bo tego bym raczej nie zniosła. Nie lubię jak zwierzęciu dzieje się jakaś krzywda. Jakie choroby się czepiają takich zwierząt najczęściej I jak im zapobiegać? Czy są na to jakieś specjalne pomysły?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *