Pieski yorki na sprzedaż

      2 komentarze do Pieski yorki na sprzedaż

Mam pieski yorki na sprzedaż, to jeszcze szczeniaki. Już drugi raz dodaje ogłoszenie i nie ma chętnych. Czy w ogóle mam szansę je sprzedać? Cena nie jest wysoka. Chce tylko po 500 zł za sztukę, niektórzy cenią przeszło tysiąc.

Yorkshire terrier Haps

Yorkshire terrier Haps

Może po prostu wybierasz złe serwisy z ogłoszeniami. Wybieraj te najpopularniejsze, nie tylko regionalne, ale tak by były znane przez internautów. Poza tym powinnaś również jeżeli jest taka możliwość, wyróżnić ogłoszenie, tak by odróżniało się od tych, które już są w serwisie. Im więcej ogłoszeń w różnych miejscach tym lepiej.

2 thoughts on “Pieski yorki na sprzedaż

  1. Kura92

    Ostatnio często oglądam ogłoszenia o sprzedaży psów. Dzieje się tak dlatego, że szykuję się właśnie do zakupu jakiegoś psiaka. Najczęściej trafiam na ogłoszenia – pieski yorki na sprzedaż. To chyba jakieś zrządzenie losu. Kiedyś chciałam takiego właśnie psa mieć. Być może podświadomie szukam takiego psa. Co myślicie o yorkach? Czy to tak naprawdę takie kochane zwierzątka jak wszyscy o nich mówią? Są trudne do ułożenia I do wychowania? I jak się nimi w ogóle zająć? Być może york to moje przeznaczenie, dlatego już wcześniej wolę dowiedzieć się wszystkiego.

    Reply
  2. Patrycja

    Ostatnio właśnie szukam yorka jakiegoś tańszego. Czy napewno kosztuje on 500 zł jak w ogłoszeniu? Jeśli tak to poproszę numer kontaktowy.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *