Przedstawiciele każdej rasy psów…

      Brak komentarzy do Przedstawiciele każdej rasy psów…
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Przedstawiciele każdej rasy psów, jak i oczywiście wielorasowce mają inne cechy charakteru. W przypadku psów rasowych możemy się z nimi zapoznać czytając opisy tejże rasy stworzone przez hodowców. Jakie cechy charakteru mają yorki? Te informacje uzyskamy poniżej.

Te malutkie i piękne pieski mają kilka cech, które odróżniają je od innych ras. Podstawowa to na pewno fakt ich niezmiernej odwagi. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów chcą obronić właściciela przed każdym intruzem lub dużym i niebezpiecznym psem. Fakt, że czynią to jedynie szczekają nie powinien mieć tu nic do znaczenia. Ponadto psy yorki charakteryzują się tym, że ich cały dzień mogą spędzić na zabawie. Oczywiście najlepsza będzie ta z właścicielem. Kolejna ich cecha to instynkt myśliwski. Powinniśmy uważać na naszego psa podczas spaceru, gdyż może uciec goniąc zwierzynę.

Jak widzimy, yorki charakteryzują się głównie tym, że uwielbiają aktywność fizyczną. Niestety wielu ich właścicieli uważa, że są one jedynie jako ozdoba i typowy pies kanapowy. Przez to głównie ich potencjał nie jest w pełni wykorzystywany.

Więcej: małe yorki, biewer york, yorki do oddania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *