Psy yorki Allegro

      1 komentarz do Psy yorki Allegro

Przeglądając ogłoszenia na allegro trafiłem na różne yorki. Jeden mi się spodobał, tylko jest daleko ode mnie. Myślicie że warto wybrać się spory kawałek w Polskę, żeby kupić yorka?

Yorkshire Terrier Fifi

Yorkshire Terrier Fifi

Jeżeli jest taki super to warto, tym bardziej jeżeli bardzo zależy ci na zakupie yorka, a wszystkie inne nie podobają ci się. Ale teraz pytanie, czy na pewno jest taki idealny, czy rozmawiałeś już z obecnym właścicielem, dowiedziałeś się trochę o tym psie? Ostrzegam cie przed tym, żeby nie było tak, że pojedziesz na drugi koniec Polski i okaże się, że ten york choruje, ma nieznośny charakter czy coś w tym stylu.

1 thought on “Psy yorki Allegro

  1. Kura92

    Czy ktoś kto wystawia psy yorki na allegro jest godny zaufania? Moim zdaniem porządna hodowla wcale nie musi się w ten sposób reklamować. Jeśli ktoś robi coś takiego to raczej nie ma zbyt dużego zbytu I nie może pochwalić się renomą. Co myślicie? W sumie to dotyczy każdej rasy psów. Oczywiście nie namawiam do tego, żeby tych psów nie kupować z allegro, ale najpierw zawsze warto pojechać, zobaczyć samemu na własne oczy hodowlę. Później można decydować czy się chce takiego yorka z allegro czy się nie chce. Takie jest moje zdanie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *