Psy yorki cena

      1 komentarz do Psy yorki cena

Sąsiad chce sprzedać mi yorka, ale pyta ile za niego dam, a ja nie wiem jakie są ceny. Orientujecie się jakie są ceny czy za ile można kupić yorka?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorka teraz możesz dostać za darmo, bo niektórzy je po prostu oddają. Są tacy, którzy oczekują symbolicznej kwoty 300 złotych, ale i tacy, którzy oczekują 2000 złotych. Możesz mu zaproponować 300 zł jeżeli stać cie na taką kwotę i zobaczyć jaka będzie jego reakcja. Chyba że znasz już go trochę i wiesz, że ucieszy się na przykład z symbolicznej stówy.

1 thought on “Psy yorki cena

  1. Pipek

    Uwielbiam psy, a w szczególności yorki. Ostatnio doszłam w końcu do wniosku, że muszę sprawić sobie takiego psiaka. Jednak nie wiem jaka jest cena. Nie obchodzi mnie to czy piesek będzie wystawowy czy nie, czy będzie ideałem tej rasy czy nie. Jednak chciałabym takiego psa. Nawet jakiegoś, którego ktoś wyrzucił I nie chciał go. Ja bardzo chętnie bym go przygarnęła, bo marzy mi się taki właśnie yorkuś. No ale wiadomo, nie wydam 1000 złotych na psa, bo mnie na to najzwyczajniej w świecie, jak większość naszego społeczeństwa, nie stać.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *