Psy yorki do kupienia

      1 komentarz do Psy yorki do kupienia
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

Jest do kupienia fajny piesek, dokładnie york, ale jest już duży, dorosły. Zastanawiam się czy warto kupować takiego psa?

Yorkshire Terrier Fifi

Yorkshire Terrier Fifi

Niektórzy wolą wychować yorka od małego, także ze względów bezpieczeństwa. Wydaje się że taki dorosły pies może wyrządzić krzywdę osobie której nie zna. Ale nie zawsze tak musi być bo to zależy od wychowania. Ja bym wolała szczeniaka. Poza tym jeżeli jesteś pewny że chcesz yorka to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś rozejrzał się w ogłoszeniach i znalazł szczeniaka, zamiast decydować się na pierwszego lepszego bo okazja, jest na sprzedanie.

1 thought on “Psy yorki do kupienia

  1. Kosmitkus16

    Gdzie znajdę tanie psy yorki do kupienia? Zależy mi na tej właśnie rasie, a widziałam, że te zwierzęta nie są wcale takie tanie jak mogłoby się wydawać. Jednak dodam, że nie chcę yorka wystawowego. Wolałabym jakiegoś takiego normalnego. Nie mam zamiaru z nim jeździć po wystawach. Będzie taniej w takiej sytuacji? Pokochałam te psy, ale nie stać mnie normalnie na niego. No a co ja mam zrobić jak całymi dniami o nich myślę I tęsknię myślami do wszystkich yorków na świecie. Może ktoś ma jakieś info na temat tanich piesków.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *