Psy yorki do oddania

      1 komentarz do Psy yorki do oddania

Szukam kogoś kto by miał psy yorki do oddania. Podobają mi się takie pieski, ale nie mam teraz pieniędzy żeby kupić yorka, a jeszcze później na te wszystkie wydatki z nim związane.

Yorkshire Terrier Fifi

Yorkshire Terrier Fifi

Jeżeli chcesz wciąż yorka za darmo to poszukają w ogłoszeniach. Teraz ludzie oferują je na allegro, na alegratka i w innych serwisach. Możesz też sam zamieścić ogłoszenie, że na przykład chętnie przyjmiesz yorka. Sposobów jest dużo i wcale nie musi być ciężko takiego yorka znaleźć, bo spora liczba ludzi z przyjemnością je po prostu oddaje za darmo.

1 thought on “Psy yorki do oddania

  1. Psia Kość

    Czy ma ktoś psy yorki do oddania? Chętnie przygarnę taką małą istotkę. Nudzi mi się w domu, a chciałabym mieć jakieś zajęcie. Mąż pracuje, dobrze zarabia, a ja zajmuje się domem. Czesałabym, kąpała, wychodziła na spacery. Naprawdę brakuje mi czegoś w tym domu I uważam, że jest to właśnie taki mały psiak. Oczywiście zapłacę ile trzeba. Wolałabym raczej takiego yorka miniaturkę, bo nie chcę dużego psa. Też chciałabym żeby był to pies a nie suczka. Suczka to jednak więcej problemu, a z psem takich problemów nie ma. Proszę o info.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *