Rowery york

      1 komentarz do Rowery york

Zastanawiam się nad zakupem roweru York. Muszę zacząć trenować przed wiosną, bo chce zacząć biegać. Muszę więc popracować nad kondycją. Co o nim myślicie, czy warto go kupić?

Yorkshire terrier Timuś

Yorkshire terrier Timuś

Rowery York to praktycznie rowery jak wszystkie inne stacjonarne. Ma standardowe funkcje. Jakość i wykonanie jest solidne. Sama mam ten rower i kiedyś zastanawiałam się czy warto. Teraz wiem że tak. Sporo schudłam na nim, dużo jeżdżę i to codziennie, niezależnie od pory roku. Możesz wybrać taki, który ma będzie miał funkcje jakich potrzebujesz, wybór jest spory.

1 thought on “Rowery york

  1. Yorku1979

    Mam takie pytanie. Jak rowery działają na psy rasy york. Niektóre psy nie trawią rowerów. Nie wiem jak to jest z takimi psami. Większość psów jak widzi rower to wariuje I chce za nimi biec. Czy to dotyczy także yorków? Wkrótce mam mieć właśnie takiego psa I się zastanawiam nad różnymi rzeczami. Nie wiem jak to jest z tym. Chciałabym się dowiedzieć czegoś na wszystkie tematy. Nie wiem jak to będzie. Sama myślałam, że może będę jeździła razem z psem na rowerze I przy okazji sobie pobiega trochę. Jednak nie wiem czy to dobry pomysł.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *