Royal canin york junior

      1 komentarz do Royal canin york junior

Kupowałam dla swojego yorka różne karmy. Kupuje je od początku, ale jakoś zawsze dokonywałam złego wyboru. Teraz zastanawiam się nad produktem royal canin york dla juniorów, ale co wy o tym myślicie?

Killer w drodze na wczasy - york Pani Marleny

Killer w drodze na wczasy – york Pani Marleny

Ja kupuję dla swojego yorka od dawna tę karmę. Royal canin ma dużo wartościowych składników. Dzięki temu mój york ma dużo energii, rośnie tak jak powinien. Jest silny i wesoły. A co więcej, co mnie również bardzo cieszy, składniki ukryte w karmie odżywiają włosy mojego yorka. Są takie lśniące i zdrowe, więc wystarczy tylko drobna kosmetyka, typowa pielęgnacja, żeby wyglądał doskonale.

1 thought on “Royal canin york junior

  1. Madzia

    Co myślicie o karmie royal canin york junior? Ostatnio dostałam od ukochanego właśnie yorka. No I zastanawiam się nad tym co mu dawać do jedzenia, jaką karmę suchą wybierać. Nie wiem, bo nigdy nie miałam do czynienia z takimi maleństwami. Słyszałam właśnie, że ta karma jest dla nich odpowiednia. A oprócz tego co im jeszcze można dawać do jedzenia? Słyszałam, że jakieś mięsko z ryżem będzie odpowiednie. Jednak nie wiem jakie mięso mu dawać. No I czy jakieś witaminy trzeba odrębnie podawać? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *