Royal Canin yorkshire terrier

      1 komentarz do Royal Canin yorkshire terrier
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Szukam dobrej karmy dla mojego yorka. Ostatnio natknęłam się na royal canin yorkshire terrier. Co myślicie o tym produkcie?

Na zdjęciu Cekin

Na zdjęciu Cekin

Karma Royal Canin dla yorków prawdopodobnie pokrywa wszystkie potrzeby pokarmowe tego psa. Wyróżnia się dużą zawartością tłuszczu i białka. Jest to na pewno dobra karma dla yorków w fazie wzrostu. Ma wspomagać właściwy przebieg mineralizacji szkieletu. Takie przynajmniej informacje znajdziesz na opakowaniu. Znajoma ma yorka i podaje mu tą karmę i z tego co wiem jest zadowolona, a pies tym bardziej. Zjada ją z apetytem.

1 thought on “Royal Canin yorkshire terrier

  1. Martyna

    Jest to przede wszystkim karma pełnowartościowa, czyli przygotowana w taki sposób, by dostarczała wszystkie, najważniejsze witaminy dla psów rasy York oraz minerały, dzięki czemu może być stosowana praktycznie bez podawania innego jedzenia, choć najlepiej jest łączyć ją również z karmą suchą. Ważne jest, że royal canin yorkshire terrier jest dostosowywana do wieku psa, czyli jest karma specjalnie przygotowana dla szczeniaków i psów do 10 miesiąca życia, potem jest karma dla psów po 10 miesiącu życia oraz karma dla dorosłych psów.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *