Shih tzu czy york?

      1 komentarz do Shih tzu czy york?
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2]

Siostra ma do oddania małego yorka, a z kolei ja zastanawiałam się nad zakupem shih tzu. Czy możecie powiedzieć mi który sprawia najmniej kłopotu?

Yorkshire Terrier Nicky

Yorkshire Terrier Nicky

Każdy pies wymaga uwagi, szczególnie gdy chodzi o pielęgnację. Shih tzu i york to psy, które są towarzyskie, dlatego oczekują od opiekuna jego obecności. Lubią bawić się i są aktywne. Ciężko powiedzieć, który jest mniej kłopotliwy, bo każdy pies na swój sposób jest kłopotem chociażby z tego względu, że trzeba go karmić, pielęgnować, wyjść na spacer, a są to psy, które lubią biegać na świeżym powietrzu.

1 thought on “Shih tzu czy york?

  1. Martin

    Proszę o pomoc. Zastanawiam się nad zakupem psa. Nie chciałabym popełnić gafy. Mam kotka, chciałabym mieć też psa. Tylko zastanawiam się nad tym który będzie lepszy – shih tzu czy york? Jak myślicie? Skupiłam się na tym dwóch rasach, bo nie chcę dużego psa. Słyszałam, że shih tzu się strasznie leni, ale nie znam nikogo kto ma takiego psa, więc nie potrafię tego potwierdzić. Linienia chciałabym raczej uniknąć. No I chodzi jeszcze o to – który będzie łatwiejszy w wychowaniu, utrzymaniu. Który ma więcej zalet niż wad?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *