Szczeniaczki yorki

      1 komentarz do Szczeniaczki yorki

Podobają mi się szczeniaki yorki, ale z kolei kiedy są już dorosłe jakoś niespecjalnie za nimi przepadam. Chciałabym kupić yorka z jednej strony, ale obawiam się że gdy dorośnie odechce mi się tego psa. Co radzicie?

Yorkshite terrier

Yorkshite terrier

Ty się naprawdę zastanów czego chcesz, bo pies to nie zabawka, pomimo iż york jest mały i może takie wrażenie sprawiać. Zastanów się nad yorkiem miniaturką. Jest mniejszy, słabszy od typowego dojrzałego yorka, więc może będzie ci się podobał cały czas. Poczytaj trochę o nich, popatrz filmy w internecie, poradź się doświadczonego hodowcy.

1 thought on “Szczeniaczki yorki

  1. Misiulek1991

    Oglądam, oglądam. Zakochałam się po prostu. Szczeniaczki yorki są niesamowite. Takie piękne, że szok. Chyba muszę sobie takiego kupić. Jednak nie wiem nic o tych psach. Wiem, że to błąd, ale chcę go właśnie naprawić. Czytam dużo ostatnio na ten temat. Chciałabym się dowiedzieć wszystkiego, a dopiero później szukać dla siebie psiaka idealnego. Jeśli mi pomożecie to będzie znacznie szybciej. Proszę o wszelkie informacje na temat tych psów – ich żywienia, leczenia, chorób, różnych innych spraw. Wszystko na pewno się przyda.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *