Szczeniaki york

      1 komentarz do Szczeniaki york

Przeglądam ogłoszenia w internecie bo szukam yorka, ale wolę szczeniaka, a często trafiam na duże już wychowane yorki. Poradźcie mi gdzie znajdę takiego małego?

Tocia - właściciel Monika

Tocia – właściciel Monika

Widocznie słabo szukasz, bo z tego co widziałem dużo jest ogłoszeń, które dotyczą właśnie yorków szczeniaków. Może jak szukasz dopisz że ma to być szczeniak. Jeżeli nie, to rozejrzyj się w internecie za stronami hodowców, kontaktem do nich. Będziesz mógł zapytać o takiego. Zapaleni hodowcy sprzedają szczeniaki. Duże yorki można kupić od ludzi, którzy znudzili się swoim psiakiem, albo z innych powodów muszą się pozbyć.

1 thought on “Szczeniaki york

  1. Martyna

    Jest mnóstwo ogłoszeń zarówno związanych ze sprzedażą, jak i takich, gdzie ktoś chce oddać Yorka. Na pewno szczeniaka trochę trudniej znaleźć, bo takich ogłoszeń po prostu z reguły jest mniej, niż w ogóle dotyczących Yorków, ale po prostu warto intensywnie poszukać w Internecie i szczeniaki york się znajdzie. Wiele osób natomiast woli już nieco odchowanego Yorka, bo w takim przypadku ma on już ustawiony sposób zachowania, czyli będzie bardziej posłusznym pieskiem, a osoby nie mające doświadczenia mogą charakter Yorka popsuć.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *