Szczeniaki yorki za darmo

      1 komentarz do Szczeniaki yorki za darmo
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Mam do zaoferowania dwa yorki jeszcze szczeniaki i to za darmo. Ogłaszam się tu i tam, dodaje ogłoszenia do najpopularniejszych serwisów i jakoś odzew nie jest zbyt szokująco duży. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Spróbuj jeszcze zamieścić ogłoszenia na portalach społecznościowych. Te mają szeroki zasię, więc może łatwiej będzie ci znaleźć zainteresowanych. Poza tym może zgłosi się nawet ktoś z twoich znajomych, albo znajomi znajomych. Zawsze to coś innego niż zwykłe ogłoszenia. Warto spróbować, bo jeżeli chcesz oddać za darmo i nie ma chętnych, to znaczy że musisz działać dalej.

1 thought on “Szczeniaki yorki za darmo

  1. Pipek

    Tak się zastanawiam – czy znajdę gdzieś szczeniaki yorki za darmo? Pokochałam te psy od pierwszego wejrzenia. Moja córeczka też. Wiem, że będzie potrafiła sama dobrze zająć się takim pieskiem I nie będzie to tylko kaprys. Ponadto posiadanie psa na pewno nauczy ją trochę wrażliwości, opieki nad innym stworzeniem. Będzie to dla niej dobra lekcja samodzielności. W to wierzę. Tak poza tym to chciałabym jej także dać to czego chce, bo jest napradę grzecznym dzieckiem I na to sobie zasłużyła. Tylko, że nie mamy za bardzo pieniędzy.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *