Tapety na pulpit yorki

      1 komentarz do Tapety na pulpit yorki
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Uwielbiam yorki, sama nawet mam przepięknego pieska. Co chwilę na pulpicie ustawiam tapety właśnie z yorkami, ale skończyły mi się już i szukam nowych. Znacie jakieś strony z tapetami tego typu?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Skoro masz własnego yorka, to może po prostu zacznij go fotografować. To będą najlepsze tapety na twój pulpit i przede wszystkim oryginalne. Każde nowe zdjęcie to kolejna tapeta na pulpit. Czy to zły pomysł? Wydaje mi się że idealny dla ciebie, skoro stale zmieniasz tapetę. A dzisiaj przecież nie trudno zrobić zdjęcie nawet chociażby telefonem.

1 thought on “Tapety na pulpit yorki

  1. Rodny83

    Kocham yorki. To naprawdę prześliczne pieski. Sama jeszcze nie mam takiego. Dlatego szukam jakieś tapety na pulpit. Koniecznie muszą być na nich yorki. Uwielbiam patrzeć na te mordki. Jeśli już tutaj jestem to od razu zapytam też – jaka jest wasza ulubiona maść tych piesków? Moim zdaniem najpiękniejsze są stalowo-złote. Nic nie zastąpi takich pięknych włosków. Przygotowuję się właśnie do zakupu takiego pieska, ale rozglądam się jeszcze, zbieram wszystkie niezbędne informację, żeby później psiak miał u mnie jak u pana boga za piecem.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *