Tapety york

      1 komentarz do Tapety york
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Uwielbiam yorki, bo są takie słodkie. Lubię robić im zdjęcia i wrzucać na tapetę w komputerze, w telefonie i gdzie się da. Obecnie szukam takich tapet i jakoś bez efektu. Znacie jakieś źródła z tapetami yorków?

Yorkshire Terrier Roki - właściciel Kasia

Yorkshire Terrier Roki – właściciel Kasia

No jeżeli masz dostęp do internetu, to chyba nie możesz mieć problemu ze znalezieniem takiej tapety. Yorki to popularne i lubiane psy. Poza typowymi tapetami, w sieci są też ogólnodostępne zdjęcia yorków, które mogą posłużyć ci jako tapety. Kiedyś przypadkiem natknąłem się na tapetę z yorkiem na ścianę. Był przecudny. Aż zastanawiałem się czy nie zainwestować w takiego psiaka.

1 thought on “Tapety york

  1. Martyna

    Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu skorzystanie z wyszukiwarek. W największych z nich można skorzystać z kategorii z obrazami, gdzie można znaleźć wiele zdjęć Yorków a co za tym idzie i tapety. Nie zawsze przecież musi to być tapeta zrobiona konkretnie pod możliwość ustawienia jej jako tapetę, ale można tapety york zrobić ze zwykłych zdjęć, co jest możliwe gdy zdjęcia jest wykonane w odpowiedniej jakości oraz w wrzucone do Internetu w dużej rozdzielczości. Można też wykorzystać własne zdjęcia do zrobienia tapety.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *