Tapety yorki

      1 komentarz do Tapety yorki

Szukam tapety, która będzie przedstawiała yorka. Oczywiście mam na myśli tapetę do przyklejenia na ścianę. Nie mogę nic takiego znaleźć. Polecicie mi coś?

Yorkshire Terrier - właściciel Rafał

Yorkshire Terrier – właściciel Rafał

Są firmy, które specjalizują się w tworzeniu tapet ze zdjęć. Jeżeli na przykład masz yorka, to możesz zamówić tapetę wykonaną właśnie z twoim yorkiem. Poza tym na pewno do wyboru są zdjęcia z yorkami. Także ty wybierasz zdjęcie, a firma przerabia je na tapetę. Jest mnóstwo możliwości i nie musisz przeglądać wszystkich tapet w ofercie sklepów, aby znaleźć swojego yorka.

1 thought on “Tapety yorki

  1. Martyna

    Tapetę można sobie zrobić samemu. Wystarczy, że ma się zdjęcia własnego pieska wykonane w dobrej jakości i można wykorzystać programy, które pozwalają na stworzenie bardzo ładnych tapet, bo można w nich wykorzystać wiele rozmaitych efektów pozwalających, jak animowanie zdjęcia, czy efekty 3D. Oczywiście tapety yorki można również znaleźć w Internecie. Wiele jest naprawdę ślicznych oraz ciekawie zrobionych. Jednak nie ma to, jak zrobienie tapety ze swoim Yorkiem, bo to zawsze nasz pupil a nie przypadkowy pies.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *