Terrier york

      1 komentarz do Terrier york

Jak często powinienem kontrolować uszy swojego terrier yorka? Mam go od niedawna, więc jeszcze nie jestem obyty w tej kwestii.

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Wystarczy dwa razy w tygodniu. Jeżeli jesteś początkujący w tej sprawie, to musisz pamiętać o zachowaniu ostrożności. Terrier york jak i każdy inny pies może się wyrywać przy czyszczeniu, skakać, uciekać. Musisz być ostrożny aby nic mu nie uszkodzić. Szczególnie szczeniaki, kiedy nie są przyzwyczajone do takich zabiegów pielęgnacyjnych mogą być trudne i kłopotliwe w tym zakresie.

1 thought on “Terrier york

  1. Szadyn

    Ja jestem fanką rasy terrier. York też się do niej zalicza, chociaż tak naprawdę niewiele przypomina inne psy o których zwykło mówić się terrier. Psy te powstały po to, aby tępić myszy I szczury w domach swoich właścicieli. Nie miały za zadnie ochrony stad zwierząt czy coś takiego. Żadnych ambitnych zadań, ale nie były one marginalizowane. Dzisiaj wydaje mi się, że yorki całkiem zeszły na psy I są tylko pupilkami swoich właścicieli, służą do głaskania I czesania. Niestety tak to wygląda. Proszę traktujcie te psy trochę poważnie, bo moim zdaniem na to zasługują.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *