Ubranka dla psów york

      1 komentarz do Ubranka dla psów york

Szukam fajnych ubranek dla yorka. Mój york bardzo je lubi, więc postanowiłam częściej go stroić, tym bardziej że jest zadbany, zdrowy, a takie ubranka tylko będą go dekorować. Wiecie gdzie mogę kupić mu takie ubranka?

Yorkshire Terrier Papi

Yorkshire Terrier Papi

Na pewno na allegro znajdziesz różne ubranka dla yorków, ale też w innych sklepach internetowych. Możesz też sprawdzić w swoim mieście, jeżeli jest jakiś sklep dla zwierząt, ale wydaje mi się jednak, że w internecie kupisz znacznie ciekawsze i modne ubranka. Poza tym na pewno będą w dobrych cenach.

1 thought on “Ubranka dla psów york

  1. Ale z Maksa

    Czy w internecie kupię gdzieś jakieś fajne ubranka dla psów york? Mój piesek jest naprawdę bardzo malutki. Wszystko co do tej pory kupowałam w internecie było za duże. Tzn. Miało być w porządku, ale okazywało się za duże jak dopiero przyszło do mnie. No I tak się zastanawiam – skąd bierzecie takie ubranka. I co jest w modzie aktualnie? Bo ja tam kupowałam zawsze jakieś fajne kamizeleczki z ocieplaniem. Miałam fajny sklep u nas upatrzony, ale jakiś czas temu go zlikwidowali nad czym bardzo ubolewam, bo zostałam bez niczego.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *