Wszystko o Yorkshire Terrier

      1 komentarz do Wszystko o Yorkshire Terrier

Chciałabym wiedzieć wszystko o psach yorkshire terrier bo takiego właśnie dostanę od cioci. Szukam dobrej strony. Może ktoś z was zna taką?

Wabi się Lexi - Właściciel: Sylwia Z.

Wabi się Lexi – Właściciel: Sylwia Z.

Napisz wprost do wyszukiwarki czego szukasz a na pewno wyświetlą się strony z dobrą treścią. O yorkshire terrier jest mnóstwo informacji i poradników. Dowiesz się skąd pochodzi ta rasa, jaki charakter mają te psy, jak należy je pielęgnować i tak dalej. No dosłownie wszystko co musisz wiedzieć znajdziesz w internecie. Ogólnie mogę ci powiedzieć, że yorki są ciekawymi psami, są łagodne i towarzyskie, bardzo energiczne.

1 thought on “Wszystko o Yorkshire Terrier

  1. Martyna

    Najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie w Internecie strony prowadzonej przez hodowców. Obecnie coraz więcej hodowców pisze o psach, o hodowli Yorków, co pozwala również zaprezentować własną hodowlę a użytkownicy mogą zapoznać się z bardzo ważnymi informacjami dotyczącymi pielęgnowania czy żywienia Yorków. Innym rozwiązaniem, gdzie można dowiedzieć się wszystko o yorkshire terrier to skorzystanie z forów, gdzie znów można zadawać również pytanie a odpowiedzi udzielą doświadczeni hodowcy lub właściciel Yorków.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *