York akcesoria

      1 komentarz do York akcesoria

Szukam różnych akcesoriów dla mojego yorka. Mam go od niedawna, w zasadzie od kilku dni. Chce się nim dobrze zająć, chce mu kupić kilka rzeczy. Znacie jakiś dobry sklep?

Yorkshire terrier Haps

Yorkshire terrier Haps

W każdym sklepie z asortymentem dla psów kupisz akcesoria, które mogą przypodobać się twojemu yorkowi. Mogą to być różne zabawki i rzeczy do gryzienia, nawet ubrania, a do tego smycze i podobne produkty. Nawet w internecie znajdziesz duży wybór, więc jeżeli tam gdzie mieszkasz nie ma dobrego sklepu z akcesoriami dla yorków, to w sieci znajdziesz bez problemu.

1 thought on “York akcesoria

  1. Yorku1979

    Będę wkrótce kupowała psa rasy york. Tak się zastanawiam nad tym jakie akcesoria kupować? Tylko nie szalejcie tutaj. Wiem, że są nawet kanapy dla psów, ale na takie luksusy dla psa mnie nie stać, więc proszę tylko o te najbardziej niezbędne rzeczy. Na pewno miski się przydadzą – to jak dla każdego psa. No I pewnie grzebienie jakieś. Czy to muszą być jakieś specjalne grzebienie? Czy wystarczą zwykłe? No I chciałabym mu jakieś legowisko kupić. Lepsze będzie z zadaszeniem czy jednak bez? Wiem, że niektóre psy się boją wchodzić do legowisk zamkniętych.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *