York biały

      1 komentarz do York biały
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Lubię yorki, ale białe szczególnie. Mam takiego i ciągle się nim opiekuje najlepiej jak to możliwe. Teraz szukam jakiegoś dobrego kosmetyku do pielęgnacji włosów. Może ktoś zna coś dobrego? Z góry dziękuję.

Fifi - właściciel Agata (zdjęcie nie jest powiązane z treścią)

Fifi – właściciel Agata (zdjęcie nie jest powiązane z treścią)

Nie znam, ale w internecie jest tyle sklepów, że chyba bez problemu znajdziesz dobry produkt. Tak naprawdę każdy będzie dobry, a już na pewno lepszy niż żaden. To też zależy co już masz i co stosujesz w pielęgnacji włosów. Pamiętaj, że też nie możesz przesadzać. Zbyt intensywna pielęgnacja może działać wręcz odwrotnie. A nie chcesz chyba zniszczyć efektu zdrowych włosów swojego yorka.

1 thought on “York biały

  1. Martyna

    Zanim się kupi produkt kosmetyczny dla psa warto po prostu o nich poczytać. W ten sposób można zorientować się, czy dany producent jest polecany przez innych hodowców, czy producent to renomowane firma oraz czy skład takiego produktu będzie dla naszego psa bezpieczny. Jeśli chodzi nie tylko o rasę york biały, ale w ogóle o Yorki to nie powinny być to kosmetyki, które zawierają składniki mogące negatywnie wpływać na zdrowie psa, czyli między innymi dodatek alkoholu jest niewskazany. W większych sklepach jest obecnie duży wybór takich kosmetyków dla psów.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *