York biwer

      1 komentarz do York biwer
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Po raz pierwszy wybieram się z moim psem rasy york biwer na wystawę. To nic wielkiego, nieduża wystawa dla psów, ale zawsze coś. Chce żeby dobrze wypadł. Jak go do tego przygotować?

Zdjęcie podesłała Weronika - nie dotyczy treści.

Zdjęcie podesłała Weronika – nie dotyczy treści.

Jeżeli chcesz ze swoim yorkiem uczestniczyć w wystawach, musisz poświęcić mu sporo czasu. Pielęgnacja to podstawa. Ładnie ułożone włosy, przypięte gdzie trzeba, przystrzyżone gdzie jest to konieczne. Po prostu zadbaj o jego wygląd. Wybierz się nawet do salonu fryzjerskiego dla psów. Tam zrobią twojego yorka na bóstwo.

1 thought on “York biwer

  1. Martyna

    Najlepszym rozwiązaniem przy udawaniu się na wystawę to jeśli ma się takie możliwości postawienie na wsparcie ze strony specjalistów, czyli na przykład udanie się do salonu, gdzie zostanie przygotowana w sposób profesjonalny bardzo ciekawa fryzura dla Yorka. Oczywiście można również samemu przygotować psa, co również jest dobrym sposobem dla hodowcy na zdobywanie samodzielnie doświadczenia. Jeśli to york biwer to można zawsze przejrzeć zdjęcia z różnych wystaw, choćby zagranicznych, co pozwala zobaczyć jak York powinien się prezentować.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *