York Bydgoszcz

      1 komentarz do York Bydgoszcz
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jestem z Bydgoszczy. Mam małego yorka. Szukam kogoś z tego miasta, kto by mi pomógł z pielęgnacją. Nie znam się na tym, mam pewne obawy. Chce żeby ktoś pokazał fachowo jak go czesać, kapać, no i te uszy jak czyścić. Gdzie mogę liczyć na pomoc?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Masz dwa rozwiązania, a w zasadzie trzy. Idź do weterynarza, albo przy okazji zapytaj. W Bydgoszczy na pewno znajdziesz salon dla psów, a tam powiedzą ci wszystko. Możesz też poszukać kogoś z tego miasta kto ma yorka nieco dłużej. Na pewno podpowie ci jak się zabrać za tego zwierzaka.

1 thought on “York Bydgoszcz

  1. Mysza

    Proszę bardzo o wszystkie informacje. Moim celem od dawna jest york. Moje miasto rodzinne to Bydgoszcz, więc skupiam się na tym mieście. Chciałabym kupić psiaka tutaj gdzieś, żeby przed zakupem jeszcze móc zobaczyć psa, a nie kupować “kota w worku” heh : ) Macie pojęcie o jakiś dobrych hodowlach lub hodowcach? Będę wdzięczna za każdą informację. No jeszcze myślę nad tym – jak ceny kształtują się w mieście za takiego psiaka? Jak trzeba się nim zajmować? Co lubi a czego nie lubi? Jak się nim zajmować? Ile razy czesać, kąpać itd..?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *