York do adopcji

      4 komentarze do York do adopcji
[Głosów:12    Średnia:2.8/5]

Oddam yorka do adopcji, ale tylko osobie, która zajmie się nim odpowiednio. Tyle się słyszy o ludziach, którzy zabijają zwierzęta, którzy głodzą psy i w ogóle. Gdzie mam szukać dobrego opiekuna dla mojego yorka?

York Miruś - Właściciel Kasia (zdjęcie nie jest częścią treści)

York Miruś – Właściciel Kasia (zdjęcie nie jest częścią treści)

Nie będzie łatwo. Jeżeli aż tak zależy ci na tym, żeby była to osoba odpowiedzialna i odpowiednio zajęła się yorkiem, może oddaj go znajomym, rodzinie, komuś kogo znasz. Jeżeli dodasz ogłoszenie do sieci, to nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Nie będziesz znać tych ludzi czy tego człowieka, który zdecyduje się na twojego yorka.

4 thoughts on “York do adopcji

 1. Monika

  Ogłoszenia nadal aktualne? Jeżeli tak, Proszę o kontakt!
  A może bedzie mial/a Pan/i lub zna Pan/i kogos kto ma szczeniaki yorka do oddania za darmo albo do ok. 100zł to była bym BARDZO zainteresowana, poniewaz niestety mam alergie.
  Bede wdzieczna!

  Reply
  1. Monika

   witajcie, chętnie adoptuje yorka za darmo, jeśli ktoś nie chce. Mieszkam w Krakowie i mogłabym podjechać. Gwarantuję, że nie znęcam się nad zwierzętami i je kocham (mam rybki). Długo się zastanawiałam i podjęłam decyzję o posiadaniu yorka. Proszę o kontakt gdyby ktoś miał niechcianego pieska do oddania.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *