York Kielce

      1 komentarz do York Kielce
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Mieszkam w Kielcach ze swoim ukochanym yorkiem. Chce mu zapewnić trochę rozrywki. Szukam aktualnie zabawek dla tego psa. Znajdę coś w Kielcach?

Yorkshire Terrier Fifi

Yorkshire Terrier Fifi

A po co szukać w Kielcach, kiedy masz internet. Sklepów z asortymentem dla zwierząt nie brakuje. Bez wychodzenia z domu możesz zrobić zakupy. Znajdziesz mnóstwo zabawek dla yorków i ogólnie dla psów. A do tego jeszcze porady na temat tego które zabawki poleca się yorkom i dlaczego. Zresztą to twoja sprawa, ale ja bym tak zrobiła. W internecie jest mnóstwo propozycji.

1 thought on “York Kielce

  1. Kosmitkus16

    Chciałabym oddać psa rasy york. Miasto: Kielce. Niestety muszę wyjechać do pracy za granicę, a mieszkam sama I nie dam rady zająć się tym malcem. Nie zależy mi na pieniądzach. Zależy mi na tym, aby mój psiak miał bardzo dobrą rodzinę. Ostrzegam, że nie oddam póki nie będę miała takiej pewności : ) przywiązałam się do niego, ale co zrobić. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do nas. Zobaczymy jak malec na was zareaguje. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to będziecie mieć psiaka. Oczywiście dodam też wszystkie jego akcesoria I zabawki.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *