York Łódź

      5 komentarzy do York Łódź

Mam trzy szczeniaki yorki. Chce się ich pozbyć bo mi wystarczy jeden. Mieszkam w Łodzi i zastanawiam się czy sprzedać je czy może oddać. W sumie na pieniądzach mi nie zależy. Co byście zrobili na moim miejscu?

Moli - właściciel Monika (zdjęcie nie dotyczy treści)

Moli – właściciel Monika (zdjęcie nie dotyczy treści)

Wiesz Łódź to miasto w którym na pewno znajdzie się ktoś kto chciałby kupić twoje yorki, tym bardziej jeżeli są ładne i zdrowe. Ktoś kto chce mieć tego psa, zapłaci ile będzie trzeba. Jeżeli będziesz oczekiwał niedużej kwoty, coś tam zarobisz, a i szybko znajdziesz kupca. Oddać też możesz, ale czy warto? Ja bym wolał sprzedać, a przynajmniej bym próbował.

5 thoughts on “York Łódź

  1. Damian Post author

   Marzenia są po to, aby spełniać. Jednak właśnie często pieniądze to utrudniają. W moim odczuciu jakbyś przygarnęła inną rasę psa i trzymała w domu to przyniósłby Tobie tyle samo radości jak yorkshire terrier.

   Reply
 1. Witam!

  Chętnie przygarnę jednego szczeniaczka 🙂
  Jestem z Łodzi, zapewnię mu wspaniały dom i opiekę.
  W domu jest już piesek Tofik- samiec rasy york 🙂

  Reply
 2. 3-Yorki

  Hej, dwa szczeniaki (samce) rozdałem w rodzinie, a trzeciego (samica) zostawiłem sobie. Nie chciałem mieć dwóch yorków ale dzieciaki nie mogły się od niego odczepić i jakoś tak wyszło, że teraz mam dwie samice. W sumie sporo yorków jest na sprzedaż w Łodzi i ciężko o nabywcę za pieniądze. Nie szukałem nawet w sumie kupca, bo nie podoba mi się handel zwierzętami. Muszę pilnować samiczki, aby samce (sąsiada) znowu nie zrobiły niespodzianki.

  Reply
 3. Martyna

  Jak chce się sprzedaż Yorki a nie zależy nam na cenie to najlepszym rozwiązaniem jest po prostu ustalenie mniejsze sumy za takie pieski. W takim przypadku na pewno chętni się szybko znajdą, jakieś pieniądze się uzyska a uzyskane pieniądze zawsze można przeznaczyć na tego Yorka, którego się zostawia dla samego siebie. Rasa york łódź jest obecnie popularna, więc można liczyć na to, że za niższą cenę znajdzie się chętnych. Z drugiej strony zawsze można szukać pewnych osób, w których ręce odda się psy bez zarabiania.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *