York miniatura

      2 komentarze do York miniatura
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Mój york miniaturka jest jakiś ospały, ciągle mi choruje szczególnie w okresie jesiennym kiedy wychodzę z nim na zewnątrz. Mogę coś zrobić żeby mu jakoś pomóc?

Yorkshire Terrier Papi

Yorkshire Terrier Papi

Nie wiem czy wiesz, ale yorki miniaturki są po części tym najsłabszymi pieskami w miocie, stąd ten ich wygląd i wielkość. W tej sytuacji bywają również słabsze i bardziej podatne na choroby niż inne yorki. Dlatego to że tak się z nim dzieje jest w zasadzie normalne. Możesz skonsultować to z weterynarzem, a na pewno podpowie ci co w takiej sytuacji robić.

2 thoughts on “York miniatura

  1. Yorkusiek

    Czy york miniatura to dobry wybór? Słyszałam, że takie malutkie psy wymagają bardzo dużo opieki I bardzo często mają jakieś problemy zdrowotne – czy to z uszami czy to z oczami. Nie wiem czy wierzyć w to czy nie? Powiedzcie coś na ten temat. Co prawda podobają mi się te psy, chciałabym nawet takiego mieć, ale trochę boję się o to, że co dwa tygodnie będę musiała z nim być u weterynarza. Takiej sytuacji wolałabym jednak uniknąć. Wszystkich właścicieli yorków miniaturek bardzo proszę o jakieś rady, bo internet nie za wiele mówi na ten temat.

    Reply
  2. Grazyna

    Intersuje mne miniaturka yorka do 10 tygodni za darmo oddaja czasami malutkie do adopcji tez jestem zainteresowana yorkiem za darmo prosze na priv lub na Email

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *