York miniatura

      1 komentarz do York miniatura
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Mój york miniaturka jest jakiś ospały, ciągle mi choruje szczególnie w okresie jesiennym kiedy wychodzę z nim na zewnątrz. Mogę coś zrobić żeby mu jakoś pomóc?

Yorkshire Terrier Papi

Yorkshire Terrier Papi

Nie wiem czy wiesz, ale yorki miniaturki są po części tym najsłabszymi pieskami w miocie, stąd ten ich wygląd i wielkość. W tej sytuacji bywają również słabsze i bardziej podatne na choroby niż inne yorki. Dlatego to że tak się z nim dzieje jest w zasadzie normalne. Możesz skonsultować to z weterynarzem, a na pewno podpowie ci co w takiej sytuacji robić.

1 thought on “York miniatura

  1. Yorkusiek

    Czy york miniatura to dobry wybór? Słyszałam, że takie malutkie psy wymagają bardzo dużo opieki I bardzo często mają jakieś problemy zdrowotne – czy to z uszami czy to z oczami. Nie wiem czy wierzyć w to czy nie? Powiedzcie coś na ten temat. Co prawda podobają mi się te psy, chciałabym nawet takiego mieć, ale trochę boję się o to, że co dwa tygodnie będę musiała z nim być u weterynarza. Takiej sytuacji wolałabym jednak uniknąć. Wszystkich właścicieli yorków miniaturek bardzo proszę o jakieś rady, bo internet nie za wiele mówi na ten temat.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *