York miniaturka hodowla

      1 komentarz do York miniaturka hodowla

Znajomy mówił że jego york miniaturka jest nieznośny, ciągle szczeka, biega, stale czegoś oczekuje. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się że to taki słodki piesek. One naprawdę są takie trudne w hodowli?

yorki

Prawdziwy hodowca nie ma problemu z yorkami miniaturkami, ponieważ doskonale wie jak je wychowywać. W tym szczególne tkwi cała tajemnica. Otóż yorki od szczeniaków trzeba odpowiednio wychowywać. Jeżeli pies ten będzie wiedział co może a czego mu nie wolno, nie będzie tak psotny. Można go nawet oduczyć szczekania bez powodu. Z czasem zasady są jasne i york nie sprawia kłopotu.

1 thought on “York miniaturka hodowla

  1. Martyna

    Warto po prostu zanim weźmie się Yorka poczytać o tej rasie. Niestety wiele osób decyduje się na rasę york miniaturka hodowla, bo jest to popularna rasa, Yorki są bardzo ładne i jednocześnie wiele osób mieszka w mieszkaniach a Yorki są małymi pieskami, więc po prostu potrzebują nieco mniej przestrzeni. Natomiast nie można zapominać, że Yorki mają specyficzny charakter i trzeba zapoznać się z informacjami pochodzącymi od doświadczonych hodowców, co pozwala odpowiednio wychowywać Yorka, żeby ograniczyć negatywne aspekty charakteru.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *