York miniaturka oddam

      11 komentarzy do York miniaturka oddam

Mam fajnego yorka miniaturkę i muszę go oddać. Jest ktoś chętny?

Faficzek i Chauderek - zdjęcia nie dotyczą treści artykułu

Faficzek i Chauderek – zdjęcia nie dotyczą treści artykułu

Tu chyba nie znajdziesz zainteresowanych, a przynajmniej są marne szanse. Jeżeli naprawdę chcesz z konkretnych powodów pozbyć się yorka, lepiej zamieść ogłoszenie gdzieś w jakimś serwisie. Teraz jest ich sporo to bez problemu dodasz ofertę i to za darmo. Na pewno szybko znajdziesz nowego właściciela dla swojego zwierzaka. Też ma yorka i jest super psem, ale nigdy bym się nie zdecydowała na oddanie. Straciłabym najlepszego przyjaciela.

11 thoughts on “York miniaturka oddam

 1. Ewa z Łodzi

  Witam ,
  Szukam do adopcji yorka najlepiej sunię
  do 3 kg .Starszego pieska od 3 lat.
  Gwarantuje kochajacy dom !!!

  Ewa z Łodzi

  Reply
 2. Damian Post author

  Pisałem e-mail do zainteresowanej oddaniem. Wyjechała za granicę i oddała yorka znajomej.

  Reply
 3. Martyna

  Najlepszym rozwiązaniem, żeby oddać Yorka jest wybranie jakiś większych portali z ogłoszeniami albo forów o psach, gdzie są działy york miniaturka oddam. W takich miejscach pojawia się sporo osób, które są zainteresowane wzięciem jakiegoś psa do domu. Warto zamieszczać sporo ogłoszeń w Internecie, bo to znacznie zwiększa szanse, że znajdzie się jakaś chętna osoba do wzięcia Yorka. Obecnie jest to bardzo popularna rasa, więc ktoś prędzej czy później się znajdzie, ale warto też popytać rodziny czy znajomych.

  Reply
 4. ewka

  Bardzo chetnie przyjmie joroczka szukam piesia w typie jork poniewasz mialam pieska ale juz nie mam oddszedł miał 17 lat na zawsze do konca bedzie z nami kraków pozdrawiam??

  Reply
 5. Domi

  zaadoptuje yorka! Mieszkam sama z chłopakiem i brakuje nam zwierzątka 🙁 chciałam pojechać do schroniska ale chcemy rasowego pieska. York/maltanczyk. Gwarantuje kochający dom! Będzie miał ze mną dobrze jako ze w rodzinnym domu miałam 3 pieski w tym 2 jamniki. Proszę o kontakt

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *