York miniaturka sprzedam

      1 komentarz do York miniaturka sprzedam

Sprzedam yorka miniaturkę bo wyprowadzam się do innego miasta, a tam nie będę miał warunków by się nim opiekować. W związku z tym mam pytanie, gdzie znajdę szybko klienta, który zechce kupić dorosłego psa?

Toffee 10 miesiecy - yorkshire terrier Pani Doroty (nie dotyczy treści)

Toffee 10 miesiecy – yorkshire terrier Pani Doroty (nie dotyczy treści)

Z reguły jeżeli ktoś chce kupić psa yorka czy innego, to decyduje się na szczeniaka, ale nie martw się, dorosłe yorki też mają wzięcie, tym bardziej jeżeli są dobrze wychowane. Podstawą w poszukiwaniu klientów są ogłoszenia. Warto byś dodał w najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych informację o tym, że chcesz sprzedaż tego czworonoga. Tak chyba najszybciej znajdziesz klienta.

1 thought on “York miniaturka sprzedam

  1. Martyna

    Najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie szukania kupców za pośrednictwem Internetu i to na dużych portalach z ogłoszeniami. Na pewno można na allegro umieścić ogłoszenie, ale również na innych portalach z ogłoszeniami, gdzie są specjalne działy dotyczące sprzedaży psów a czasem nawet kategorie specjalnie stworzone dla Yorków, bo york miniaturka sprzedam często się trafia. Yorki teraz są coraz bardziej popularne, bo wiele osób kupuje je to mieszkań, w których jest mniej miejsca, a York w takim przypadku nadaje się znacznie lepiej.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *