York oddam za darmo

      1 komentarz do York oddam za darmo

Chciałbym mieć yorka, ale niestety nie stać mnie teraz na jego zakup. Myślicie że znajdę kogoś kto po prostu chciałby takiego oddać.

Tocia - właściciel Monika

Tocia – właściciel Monika

Powiem Ci że zdarzają się przypadki, kiedy ktoś chce oddać za darmo swojego yorka i nie ma w tym nic dziwnego, kiedy hodowla powiększa się wbrew woli hodowcy. Nie wszyscy mają na tyle dobre warunki, aby móc hodować wszystkie szczeniaki. Dlatego jeżeli będziesz miał szczęście i rozejrzysz się dobrze gdzie trzeba, może trafić ci się taka okazja. Najlepiej poszukaj w ogłoszeniach. Niejeden oddaje różne psy, na pewno będą też i yorki.

1 thought on “York oddam za darmo

  1. Martyna

    Warto po prostu szukać, bo jest sporo ogłoszeń i nie zawsze wszyscy właściciele Yorków chcą sprzedaż psa. Wiele osób ma wręcz trudności z oddaniem Yorka. Oczywiście wiele zależy też, czy takie ogłoszenie york oddam za darmo dotyczy małego psa czy już odchowanego. Więcej osób zainteresowanych jest wzięciem szczeniaka, bo one są pocieszne. Jednak ogłoszeń jest naprawdę dużo szczególnie na portalach z ogłoszeniami dotyczącymi zwierząt. Warto uzbroić się w cierpliwość i regularnie przeglądać ogłoszenia.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *